Reštaurácia | Rozvoz 0915 092 169, 0903 420 796Prevádzkar | Akcie 0910 226 964Sledujte nás facebookInstagram
Svadby

Soprano Restaurant

since 2014

Svadby

,, Vintage štýl "

Vintage svadba sa teší čoraz väčšej obľube. Pravdepodobne pre ten nostalgický pocit návratu do časov dávno minulých. Jemu vernú, jemnú a romantickú atmosféru si ľahko dotvoríte pomocou vhodne zvolených svadobných doplnkov a dekorácií.

Zobraziť galériu

Ružová-symbol lásky a krásy

Ide o samotný symbol lásky a krásy. Ružová stelesňuje jemnejšie kvality červenej farby, ide o farbu nežnosti, môže však značiť tiež vtipnosť, nadhľad či nepredvídateľnosť osobnosti. Ľudia, ktorí tiahnu k ružovej, chcú byť hlboko milovaní a vyžadujú náklonnosť partnera. Ružová je typická tiež pre osobnosti okúzľujúce, jemné a umelecky založené.

Zobraziť galériu

Zlatá-symbol bohatstva

Najklasickejší symbol bohatstva v sebe skrýva tiež symboliku dobrého zdravia a radosti zo života. Podobne ako žltá môže predstavovať jas a veselosť, na rozdiel od žltej, ale tiež úzky vzťah k tradícii. Ľudia, ktorí majú radi zlatú farbu a zlato, inklinujú k tomu byť extravagantnými, múdrymi a mocnými.

Zobraziť galériu

Červená výzdoba

Farba sily a zdravia môže byť niekedy mylne zamieňaná za symbol agresie a arogancie. Hoci v sebe skrýva vášeň, nie je sama o sebe ani pozitívnou, ani negatívnou. Použitá s mierou môže byť pre vašu svadbu oživením, ktoré dodá tradičnej bielej dávku temperamentu. Červenú majú v obľube ľudia optimistickí a energickí.

Zobraziť galériu

Fialová výzdoba

Ľudia, ktorí milujú fialovú, sú rovnako ako farba samotná často nekonvenční a tajomní. Nie je pre nich ťažké stať sa v skupine autoritou. Fialová je totiž pôvodne farbou kráľovskej hodnosti a môže predstavovať mágiu, tajomstvo, kreativitu a silu. Nie je potrebné sa jej báť, v jemnom spojení zo svadobnou bielou môže prezrádzať, že ste ako pár citliví, umelecky založení a tolerantní.

Zobraziť galériu

Váš deň zo Sopranom ...

„Kúzlo šťastia nespočíva v bohatstve, ani v kráse, ale v harmónií dvoch sŕdc, ktoré patria k sebe.“

Aj vy vstupujete do zväzku manželského a jediné čo ešte hľadáte je dobrá reštaurácia ktorá sa postará o gastronomický zážitok v podobe chutného jedlá a výzdoby podľa vašich predstáv?

Tento deň dotvárajú maličkosti – detaily. Tie rozhodujú o jeho výnimočnosti.
Preto aj Našu prácu zameriavame na detail, originalitu a jedinečnosť.

KONTAKTUJTE NÁS

Reštaurácia/Rozvoz:
0915 092 169 / 0903 420 796

Prevádzkar/Akcie: 0910 226 964

E-mail: restauracia@soprano.sk
facebookInstagram
logo Sopráno
Reštaurácia & Pizza
Chabenecká 11
974 11 Banská Bystrica
Sásová - Rudlová
Po - Pi: 10:30 - 16:00
So - Ne: iba objednávky

(neplatí pre spoločenské akcie)

(Polia označené * sú povinné)

CAPTCHA
Slúži na overenie že ste človek.